testemonials

"במקום שאנחנו נספר לכם מדוע לבחור בנו כבוני הנוכחות האינטרנטית שלכם, אספנו סיפורי הצלחה והמלצות של הלקוחות שלנו - נשמח לצרף אתכם למשפחה השמחה שלנו."

חברת solutions marketing idesign4u והעומדת בראשה הגב' עמית צוק, מלווים אותנו כבר למעלה משנתיים בפיתוח פרויקטים ומערכות אינטראקציה עם הגולשים ועוד אתרים רבים נוספים מעולם הפרסום והתקשורת. אני רוצה לציין לטובה את איכות העבודה, ההקפדה על כל פרט, עמידה בלוחות זמנים והשירות המעולה אותו אנו מקבלים. אני שמח שעשינו את הבחירה הנכונה עברנו לפני כשנתיים וממליץ בחום על החברה ועל עמית לכל עסק שמעוניין לשדרג עצמו ולהתקדם.

חברת solutions marketing idesign4u והעומדת בראשה הגב' עמית צוק, מלווים אותנו כבר למעלה משנתיים בקידום ובניהול כל הקמפיינים הם בונים עבורנו כלי עבודה אינטרנטיים, מייעצים ומלווים בכל הקשור לנכסים האינטרנטיים שלנו, מנהלים עבורנו קמפיינים אורגאניים וממומנים לשביעות רצוננו המלאה ואף יותר. בקידום האורגאני אנו נמצאים בעשרות ביטויים סופר תחרותיים במקומות הראשון והשני גם יחד ומקדימים לעיתים את העיתונים המובילים בארץ ובקידום הממומן אנו שולטים ללא עוררין במקומות הראשונים תוך ביצועי המרה מרשימים. אני רוצה לציין לטובה את איכות העבודה, ההקפדה על כל פרט, עמידה בלוחות זמנים והשירות המעולה אותו אנו מקבלים. אני שמח שעשינו את הבחירה הנכונה עברנו לפני כשנתיים וממליץ בחום על החברה ועל עמית לכל עסק שמעוניין לשדרג עצמו ולהתקדם.

חברת solutions marketing idesign4u והעומדת בראשה הגב' עמית צוק, פיתחו עבורנו מערכות מורכבות ונכסים אינטרנטיים הכוללים התחברות למערכות מידע שלנו, פיתוח מערכת אוטומטית לבניית ושכפול אתרים לסוכנים, לרבות אפליקציה לנייד. החברה הפגינה מקצועיות רבה ונכונות לשעות רבות של פיתוח מורכב והטמעת אלגוריתמים. בנוסף אני רוצה לציין את רמת המקצועיות, השרות והנכונות לבצע הדרכות מקצועיות לסוכנים בשטח. אני ממליץ בחום על שירותי החברה .

חברת solutions marketing idesign4u בנתה לחברתנו את אתר האינטרנט ומנהלת עבורה את הקידום במנועי החיפוש ובזירות האינטרנטיות . בתוך פרק זמן של חודשיים הביאו אותנו החברה לקדמת הבמה. ממצב של חוסר קיום מוחלט במנועי החיפוש מצאנו עצמנו אף מובילים את התוצאות במספר ביטויים מרכזיים. כל זאת תוך מתן שרות מעולה ומקצועי. לאחר הרבה מאוד ניסיונות כושלים - מצאנו בית . אנו מתכוונים להמשיך ולעבוד עם solution marketing idesign4u וממליצים בחום.

הגעתי לחברת idesign4u אחרי אכזבה שחוויתי בתחום מאשת מקצוע שלא הצליחה להקים את האתר ברמה טובה ובעקבות המלצה של חברה שלמדה אצל עמית ושי והתרשמה מאוד מהמקצועיות שלהם . הם נאלצו להקים את האתר מאפס והצליחו לעשות זאת במהירות, פינו והשקיעו את זמנם ומרצם בבניית האתר במטרה להעלות אותו לאוויר בהקדם בכדי שאפצה ולו במעט על העיכוב הגדול שנגרם לי. לאורך כל תקופת בניית האתר הם היו קשובים, זמינים, גמישים והצליחו לענות על כל הבקשות באופן נעים ומקצועי, על אף הדחיפות בהעלאת האתר לאוויר לא הפחיתו מרמת הגימור של האתר ודאגו שיהיה בנוי ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר ותוך מתן שרות מדהים. אני ממליצה בחום על idesign4u ובטוחה שאעבוד איתם בהמשך.

עם הקמת העסק בנתה לי חברה אתר בסיסי ביותר. האתר היה פשוט מאוד ולא היה הפנים הראויות לעסק שהקמתי. עם גדילת העסק החלטתי שהגיע הזמן למצוא פתרון מקצועי. אחרי מספר בדיקות עם חברות שונות הגעתי ל idesign4u. מיד התרשמתי מעמית שהבינה את אופי העסק והצרכים שלי ובנתה לי בלי יותר מדי הסברים את האתר המדויק ביותר לעסק שלי. האתר קם במהירות. עמית תמיד הייתה קשובה וגמישה לשינויים שרציתי ופתרה כל בעיה במקצועיות מלאה. היום האתר פועל ומהווה נדבך משמעותי בקידום העסק. ולראיה כבר פניתי אליהם עם פרויקט נוסף. אני ממליצה בחום על idesign4u.

כחברה ותיקה עם מספר אתרים באויר אנחנו זקוקים מדי פעם לשדרוג או רענון באתר. לעיתים המתכנת שבנה את האתר כבר לא זמין ולא כל אחד מוכן להיכנס איתך "מתחת לאלונקה" ולהבין את הצורך הייחודי כעת. כשפניתי לIdesign4u קבלתי מענה מיידי, הקשבה לצורך וגם פתרון. תוך מספר ימים הכל עבד. תודה על החוויה הטובה והשירות היעיל והמקצועי.

עמית צוק וחברת idesign4u מלווים אותי כבר מספר שנים בבניית הנראות האינטרנטית של המשרד ובניהול הקמפיינים שלי באינטרנט. אני זוכה לשירות מעולה, תוצרים מתקדמים והחשוב ביותר לתוצאות בשטח. האכפתיות של החברה מהצלחת המשרד שלי, המקצועיות שלהם והנכונות להירתם לכל משימה ולהיות לרשותי בכל זמן הופכים אותם לערך מוסף רציני עבורי. אני ממליץ בחום על עמית וצוות החברה שלה.

עמית צוק וחברת idesign4u מנהלים עבור משרדי קמפיין אינטרנטי במסגרתו נבנה דף נחיתה לקמפיין ומנוהל קמפיין מודעות. אני זוכה לשירות מעולה, תוצרים מתקדמים והחשוב ביותר לתוצאות בשטח. האכפתיות של החברה מהצלחת המשרד שלי, המקצועיות שלהם והנכונות להירתם לכל משימה ולהיות לרשותי בכל זמן הופכים אותם לערך מוסף רציני עבורי ועבור הצלחת המשרד. אני ממליץ בחום על עמית וצוות החברה שלה.

משבר כלכלי ? לא ללקוחות שלנו !!!

בכל שנה, בכל תקופה...

משתמשים חדשים

138,000

ביטויים במקום ה 1

74

קליקים בקמפיינים

263,000

חשיפות בקמפיינים

21,630,000

עמית צוק