פרויקטים

הלקוחות המרוצים שלנו שכבר שידרגו
את הנראות שלהם באינטרנט 

מגוון הפתרונות האינטרנטיים שלנו ליצירת מותג מנצח בזירה התחרותית ביותר בעולם, מוטמעים בהצלחה בעשרות ארגונים שונים בקשת רחבה של תחומי פעילות שונים.
אתם מוזמנים להיות חלק מקבוצה מנצחת – צפו בחלק מהעבודות שלנו:

בניית אתרי תדמית עסקיים
בניית אתרי חנות ומסחר
בניית מקומונים ואתרי חדשות
פיתוח פורטלים ומערכות

חלק מהקמפיינים המנצחים שלנו באינטרנט

בין יתר הקמפיינים המנוהלים בחברה, תמצאו את קידום הקמפיין באינטרנט לחברת הסטרימינג השלישית בגודלה עם 54 מיליון מנויים בארה"ב, קידום קמפיין באינטרנט לאפליקציית הימורי הספורט באירופה, קידום קמפיין באינטרנט לחברת המודעות הגדולה בארץ בעיתונות ובאינטרנט  – 70 ביטויים תחרותיים במקום הראשון בגוגל ועוד…

קידום אורגני לאתר ביזפורטל
קידום לרשת אנגלו סכסון
קידום קמפיין באינטרנט למודעות 24 שעות
קידום קמפיין באינטרנט לרוקו
קידום קמפיין באינטרנט לעדי שרעבי
ניהול קמפיין למיכאל
קידום קמפיין באינטרנט לחדרים נקיים
קידום קמפיין באינטרנט לדיגיטקס

מה אומרים עלינו ?

אנחנו אחראים להצלחת הפרויקט שלך

חברת solutions marketing idesign4u והעומדת בראשה הגב' עמית צוק, מלווים אותנו כבר למעלה משנתיים בפיתוח פרויקטים ומערכות אינטראקציה עם הגולשים ועוד אתרים רבים נוספים מעולם הפרסום והתקשורת. אני רוצה לציין לטובה את איכות העבודה, ההקפדה על כל פרט, עמידה בלוחות זמנים והשירות המעולה אותו אנו מקבלים. אני שמח שעשינו את הבחירה הנכונה עברנו לפני כשנתיים וממליץ בחום על החברה ועל עמית לכל עסק שמעוניין לשדרג עצמו ולהתקדם.
שגב דדו
בעלים ומנכ"ל
אקטיב ויז'ן
חברת solutions marketing idesign4u והעומדת בראשה הגב' עמית צוק, מלווים אותנו כבר למעלה משנתיים בקידום ובניהול כל הקמפיינים הם בונים עבורנו כלי עבודה אינטרנטיים, מייעצים ומלווים בכל הקשור לנכסים האינטרנטיים שלנו, מנהלים עבורנו קמפיינים אורגאניים וממומנים לשביעות רצוננו המלאה ואף יותר. בקידום האורגאני אנו נמצאים בעשרות ביטויים סופר תחרותיים במקומות הראשון והשני גם יחד ומקדימים לעיתים את העיתונים המובילים בארץ ובקידום הממומן אנו שולטים ללא עוררין במקומות הראשונים תוך ביצועי המרה מרשימים. אני רוצה לציין לטובה את איכות העבודה, ההקפדה על כל פרט, עמידה בלוחות זמנים והשירות המעולה אותו אנו מקבלים. אני שמח שעשינו את הבחירה הנכונה עברנו לפני כשנתיים וממליץ בחום על החברה ועל עמית לכל עסק שמעוניין לשדרג עצמו ולהתקדם.
ארי כהן
בעלים ומנכ"ל
מודעות 24 שעות
חברת solutions marketing idesign4u והעומדת בראשה הגב' עמית צוק, פיתחו עבורנו מערכות מורכבות ונכסים אינטרנטיים הכוללים התחברות למערכות מידע שלנו, פיתוח מערכת אוטומטית לבניית ושכפול אתרים לסוכנים, לרבות אפליקציה לנייד. החברה הפגינה מקצועיות רבה ונכונות לשעות רבות של פיתוח מורכב והטמעת אלגוריתמים. בנוסף אני רוצה לציין את רמת המקצועיות, השרות והנכונות לבצע הדרכות מקצועיות לסוכנים בשטח. אני ממליץ בחום על שירותי החברה .
קובי דהאן
מנכ"ל
רימונים UNET
חברת solutions marketing idesign4u בנתה לחברתנו את אתר האינטרנט ומנהלת עבורה את הקידום במנועי החיפוש ובזירות האינטרנטיות . בתוך פרק זמן של חודשיים הביאו אותנו החברה לקדמת הבמה. ממצב של חוסר קיום מוחלט במנועי החיפוש מצאנו עצמנו אף מובילים את התוצאות במספר ביטויים מרכזיים. כל זאת תוך מתן שרות מעולה ומקצועי. לאחר הרבה מאוד ניסיונות כושלים - מצאנו בית . אנו מתכוונים להמשיך ולעבוד עם solution marketing idesign4u וממליצים בחום.
יוסף שקור
מנכ"ל ובעלים
האסקי טק ב ע"מ
הגעתי לחברת idesign4u אחרי אכזבה שחוויתי בתחום מאשת מקצוע שלא הצליחה להקים את האתר ברמה טובה ובעקבות המלצה של חברה שלמדה אצל עמית ושי והתרשמה מאוד מהמקצועיות שלהם . הם נאלצו להקים את האתר מאפס והצליחו לעשות זאת במהירות, פינו והשקיעו את זמנם ומרצם בבניית האתר במטרה להעלות אותו לאוויר בהקדם בכדי שאפצה ולו במעט על העיכוב הגדול שנגרם לי. לאורך כל תקופת בניית האתר הם היו קשובים, זמינים, גמישים והצליחו לענות על כל הבקשות באופן נעים ומקצועי, על אף הדחיפות בהעלאת האתר לאוויר לא הפחיתו מרמת הגימור של האתר ודאגו שיהיה בנוי ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר ותוך מתן שרות מדהים. אני ממליצה בחום על idesign4u ובטוחה שאעבוד איתם בהמשך.
ליטל כחלון
מנכ"ל ובעלים
bookland.co.il
עם הקמת העסק בנתה לי חברה אתר בסיסי ביותר. האתר היה פשוט מאוד ולא היה הפנים הראויות לעסק שהקמתי. עם גדילת העסק החלטתי שהגיע הזמן למצוא פתרון מקצועי. אחרי מספר בדיקות עם חברות שונות הגעתי ל idesign4u. מיד התרשמתי מעמית שהבינה את אופי העסק והצרכים שלי ובנתה לי בלי יותר מדי הסברים את האתר המדויק ביותר לעסק שלי. האתר קם במהירות. עמית תמיד הייתה קשובה וגמישה לשינויים שרציתי ופתרה כל בעיה במקצועיות מלאה. היום האתר פועל ומהווה נדבך משמעותי בקידום העסק. ולראיה כבר פניתי אליהם עם פרויקט נוסף. אני ממליצה בחום על idesign4u.
ענבר זהבי
מנכ"ל ובעלים
goldentri.co.il
כחברה ותיקה עם מספר אתרים באויר אנחנו זקוקים מדי פעם לשדרוג או רענון באתר. לעיתים המתכנת שבנה את האתר כבר לא זמין ולא כל אחד מוכן להיכנס איתך "מתחת לאלונקה" ולהבין את הצורך הייחודי כעת. כשפניתי לIdesign4u קבלתי מענה מיידי, הקשבה לצורך וגם פתרון. תוך מספר ימים הכל עבד. תודה על החוויה הטובה והשירות היעיל והמקצועי.
אמירה פז
מנכ"ל ובעלים
מפגשים מהגיל השלישי
עמית צוק וחברת idesign4u מלווים אותי כבר מספר שנים בבניית הנראות האינטרנטית של המשרד ובניהול הקמפיינים שלי באינטרנט. אני זוכה לשירות מעולה, תוצרים מתקדמים והחשוב ביותר לתוצאות בשטח. האכפתיות של החברה מהצלחת המשרד שלי, המקצועיות שלהם והנכונות להירתם לכל משימה ולהיות לרשותי בכל זמן הופכים אותם לערך מוסף רציני עבורי. אני ממליץ בחום על עמית וצוות החברה שלה.
עו"ד אבי קורקוס
משרד עורכי דין

משבר כלכלי ? לא ללקוחות שלנו !!!

בכל שנה, בכל תקופה...

משתמשים חדשים

138,000

ביטויים במקום ה 1

74

קליקים בקמפיינים

263,000

חשיפות בקמפיינים

21,630,000

עמית צוק