סדנת גוגל אנליטיקס לחברות

יש לכם אתר ? מצוין. קרוב לוודאי שאתם ממצים 15% מהפוטנציאל שלו ! עד כמה אתם באמת יודעים על הביצועים שלו ? איך מייצרים ומודדים מטרות ? המרות ? איך מבינים איזו אסטרטגיה עובדת ואיזו אסטרטגיה צריך לשפר ? איך מבצעים אופטימיזציה לקמפיינים שרצים ?

מי אנחנו ?

עמית צוק, מנהלת תחום בניית וקידום אתרים בג'ון ברייס ושי קליין מרצה בכיר מוביל בקורס, מנכל"ים שותפים בבית התוכנה idesign4u בעלי קילומטרז' עצום של מאות מערכות ואתרים ואלפי בוגרי קורסים. עמית כותבת בין היתר מערכי שיעורים למכללות ועדה מומחית בתחום מטעם בתי המשפט.

גוגל אנליטיקס הינה מערכת האנליזה והתובנות המובילה בעולם שמותקנת היום על יותר מ-10,000,000 (!) אתרים ואפליקציות ברחבי העולם.
בסדנה נלמד לנתח את כל מקורות התנועה לאתר שלכם, להפעיל ולייצר דוחות שימושיים, לענות על שאלות עסקיות, ללמוד על התנהגות הגולשים באתר (אפילו בזמן אמת), לייצר מקרי בוחן, לחבר כלים מתקדמים נוספים כמו קמפיינים ממומנים והדובדבן שבקצפת, נלמד אתכם לייצר בדיקות של אירועים ופעולות גולש באתר באמצעות גוגל תג מנג'ר

סדנת גוגל אנליטיקס בחברות מועברת בתוך משרדי בית התוכנה שלנו כדי שתוכלו להרגיש חלק מעולם בנית האתרים כבר מהשיעור הראשון או במשרדי החברה שלכם – לשיקולכם.

הקורס נלמד פרונטלית ובאופן אישי בקבוצות קטנות של עד 6 משתתפים תוך כדי ניתוח והשמה על האתר שלכם.
הקורס מועבר באמצעות סדנאות מעשיות מהשיעור הראשון והוא מוקלט עבורכם על מנת שתוכלו להמשיך ולתרגל גם מעבר לשעות הקורס (במידה ומועבר אצלינו).

רחוקים ? לא מסתדר להגיע ? קבלו את אותו קורס בזום עם 30% הנחה.

6 מפגשים פרונטליים, אחת לשבוע – 3 ש"ל כל אחד.
אפשרות ל 3 מפגשי בוקר – 6 ש"ל כל אחד.

  • עסקים וחנויות בעלי אתר אינטרנט.
  • חברות וארגונים בעלי אתר אינטרנט.
  • יחידות מחשב של ארגונים.

שדרות ההסתדרות 25, חיפה.
במיקום המרכזי ביותר בחיפה. דקה מתחנת הרכבת לב המפרץ, כביש 22 ומנהרות הכרמל.

דגשים לסדנת גוגל אנליטיקס לחברות

שמי מאור אני הבעלים של קגן מדיה גרופ חברת פרסום ויזמות דיגיטלית כיום יש ברשותי מספר נכסים דיגיטלים מניבים וכמה לקוחות מהבולטים במשק הישראלי את הכשרתי עברתי אצל עמית צוק המדהיממממממה וליאור גפן היקר שלקחו תלמיד בעייתי כמוני עם בעיות קשב וריכוז והרבה אימפרקטיביות שלעולם לא הצליח לשבת באף כיתה ואפילו עבר כמה בתי ספר בגלל בעיות התנהגות לקחו אותי ופשוט היפנטו אותי והכי חשוב הצליחו להחדיר בי הרבה ידע ורעב למקצוע בעזרת הרבה חן מקצועיות והגשה מרתקת המון תודה על הדרך שסללתם לי ולעוד מאות תלמידים אתם יודעים לייצר הצלחות
מאור
בעלים ומנכ"ל
קגן מדיה גרופ
שמי ארז עמרני ויש לי עסק של קידום עסקים באינטרנט שנקרא דיגיקל, למדתי את הקורס triple web master בהנחיית עמית צוק ביוני 2019. עמית היתה קשובה לכל שאלותיי גם בשיעורים וגם מחוץ לשיעורים. מעבר לזה, הסבירה והעבירה בצורה סופר מקצועית את התכנים. בעזרת הקורס שלה, פתחתי את העסק והתמקצעתי יותר ויותר בתחום. ברמה האישית, זכיתי למרצה מדהימה שליוותה אותי לכל אורך הקורס בסבלנות ומקצועיות.
ארז עמרני
בעלים ומנכ"ל
דיגיקל
קוראים לי אלסנדרה בן ישי, למדתי אצל עמית צוק וצוות המרצים המדהימים שלה. הקורס עזר לי לצאת לדרך שונה בחיים, לצאת לעצמאות בקריירה אחרת. היה תענוג ללמוד מעמית, מעבר למקצועיות, תמיד תיבלה את השיעורים בהומור והיא אחת הנשים הכי מעניינות שיצא לי להכיר.
אלסנדרה בן ישי
בוגרת קורס
ברצוני להודות ולהמליץ על המרצה עמית צוק. כשהתחלתי את הקורס היו לי חששות רבים, באתי ללא רקע קודם בתחום ולכן חששתי שלא אצליח להבין את החומר הנלמד. לשמחתי הרבה כבר בשיעור הראשון חוויתי שיעור מעניין ועשיר בידע. אני רוצה להודות לך עמית על הסבלנות הרבה, על המענה על השאלות הרבות שהיו לי, על כך שיש לך מאגר ידע בלתי נגמר בנושא הנלמד ומעבר לו. השיעורים איתך עברו בצורה מקצועית, ממוקדת, מהנה ויעילה. הקורס כלל תכנים שונים והצלחת לעניין את הכיתה ואותי בכולם.
ג'ני טיוטיוניק
בוגרת קורס

מה תלמדו בסדנת גוגל אנליטיקס לחברות ?

יחידת לימוד 1
מבוא למונחי יסוד
הבנת המבנה של גוגל אנליטיקס, מנבה חשבון, דוחות וניתוח
יחידת לימוד 1
מקורות מידע
ניתוח מקורות מידע לפי דפדפנים, טכנולוגיות, קהלי יעד וניתוח תנועה באתר.
יחידת לימוד 2
התנהגות גולשים באתר
ניתוח דפוסי התנהגות גולשים וקהלי יעד באתר החברה לפי פרמטרים שונים, קהלים, אירועים ויעדים.
יחידת לימוד 2
יחידה 3
יצירת דוחות, מטרות וקהלים
לגוגל אנליטיקס מערכת דוחות מורכבת המאפשרת לייצר דוחות דינמיים לפי צרכי החברה, נלמד להשתמש בכלי הניתוח והדוחות של התוכנה.
יחידה 3
יחידת לימוד 4
חיבור אנליטיקס לקמפיינים
אינטגרציה של גוגל אנליטיקס לקמפיינים פעילים בגוגל ממומן ומדיות חברתיות וניתוח של ביצועי הקמפיין.
יחידת לימוד 4
יחידת לימוד 5
גוגל תג מנג'ר
ניתוח אירועים מתקדם באתר ומעקב אחר פעולות הגולש באתר באמצעות תגים ואירועים וניתוח שלהם בגוגל אנליטיקס
יחידת לימוד 5